Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚTERÝ

Úterý přináší zimu jako mor,

naštěstí nemá vliv na náš humor.

Hledej les - toť heslo dneška,

morseovka není těžká.

I když desítku už děti slaví,

domečky v lese stále baví.

Famfrpálové turnajové klání

proti "omrzlinám" brání.

Číselná magie zavládla večerem,

po sprše peřinou rovnou se přikrejem.

 

P.S. Nebojte se, pan správce topí :-)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav od táty

(Justýnka, 18. 5. 2016 22:12)

Justýnko, jak se daří? Vidím, že je to prima škola v přírodě. Čarujete? S maminkou a Matýskem na tebe moc myslíme a těšíme se na tebe!

Pusinky

Tvůj táta

Ahoooj

(Eliška a Radim , 18. 5. 2016 22:04)

Ahoooj celá čtvrtá bé, Míšo, paní Učitelko, Honzíku, Vítku a babičkoo !! Jeee to jsou hezké básničkyy...koukáme, že si to tam super užíváte ! Nezlobte babičku a paní učitelku (Míšu klidně zlobte, ta je zvyklá). Posíláme pozdravy a moc se na vás těšíme !!!
Eliška a Radim

Pozdrav ze Stodoly

(Pepina, 18. 5. 2016 21:27)

Ahoj Pepino, chtěli bychom ti pochválit domeček, ale viděli jsme, že se spíš věnuješ souboji. Prosím, nezraň sebe ani své věrné, vypadáš dost odhodlaně. Táta byl v Břve na schůzce a vypadá to, že v té tělocvičně budeš i spát. Tak tuž svaly, poslouchej Brumbála a nepropadni u závěrečných zkoušek. Už se na tebe těšíme, schází nám tu ten věčný opozitér. ( Chápeš? Jo, jo! Ne,ne!) Cha, cha, chi, chi a pa, pa. P+H+B a Ch

Nová láska?

(Šimaři, 18. 5. 2016 20:46)

Zdravíme všechny kouzelnice a kouzelníky. Už jste se učili černou magii? Opatrně moc to s kouzlením nepřehánějte :-). Máťo tak jsme dnes prohlíželi s taťkou fotky a zjistili jsme, že máš nové brýle. ;-) A také že se vodíš za ručičku? Ty se nezdáš....... Jinak dnes bráška měl poprvé pár lžiček banánu. Asi bude po tobě moc mu šmakoval. Až přijedeš tak ti to určitě ukáže. Pac a pusu, mějte se moc hezky. M+T+K+N
P.S.-Prosím tě nezapomeň poslat ty koresponďáky. Byla by to škoda, když už jsi je doma napsal. (uděláš babičkám, pradědovi a i nám radost)

Pozdrav od Samika

(Onřej Hloušek, 18. 5. 2016 19:53)

Ahoj brácho,líbí se mi jak u her děláš ksychtíky.Moc se na tebe těším a až přijedeš bude zase mazec.Samik

Ani a Vojtik

(Dvojčátka, 18. 5. 2016 19:29)

Ahojky zlaticka jak se tam mate?Stale koukam na fotky a je videt ze se tam mate bajecne.Jsem v praci a Paja opet pousti bubliny,Tyna jde chystat neco k veceri.Co pohledy?Snad nejaky mate :) posilam Vam moc a moc pusinek maminka a holky z prace.

Pozdrav

(Ondra Hloušek, 18. 5. 2016 19:25)

Ahoj Ondři,sleduji fotky a vidím jak si to tam užíváte.To je moc dobře.Myslím na tebe,aby se vám také to počasí vylepšilo.Ahoooj táta

Pozdrav od včeliček

(Eminka Vařejková, 18. 5. 2016 19:20)

Ahoj Emi,
moooooooooooc tě zdraví (i Pepinu a další účastníky polární expedice na Vysočině) naše včeličky. Dnes se trochu oteplilo, snad i u Vás a tak jsem jim nahlížel do domečků a zjistil jsem, že jsou vážně pilné a naanosily už spoustu dobrého nektaru a zaplnily spoustu rámečků, které teď budou čekat na tebe až se vrátíš a budeme vytáčet medík. Byl jsem navštívit strejdu v Meziboří a hádej, kdo tě pozdravuje? Gábinka a Kubík, byli moooooooc smutní, že jsi nepřijela se mnou a příště to zkrátka musíš napravit, ale říkal jsem jim, že jsi na ŠvP. Nu dobrá, z fotek je jasný, že se vás zima moc nedotýká a tak to má být, není špatné počasí, je jen špatné oblečení!!! Zdar vašemu konání!!!

Ahooj, Jerguško!

(Novotovi, 18. 5. 2016 18:47)

Zdravím do Bradavíc ,
zdá sa, že skúšky prebiehajú podľa plánu, ale pre istotu posielam návod pre nepripravených: „Až se vysmrkáš, tak tě vyvolám,” povídá nepozornému žáčkovi učitelka.
„Tak to já budu smrkat celou hodinu!”
Veľa zdraru,
mamato

Pozdrav pro Eminku

(Ema Vařejková, 18. 5. 2016 18:40)

Ahoj Emi ? Jak se máš? Doufám že Tvůj nosík není rýmový.... a kašel se Ti vyhýbá. Podle fotek neustále hluboce přemýšlíš. Asi nad závěrečnou bojovkou. Doufám že nelituješ, že plavky zůstaly doma, asi by sis je vzala jenom do sprchy. Bětka včera odjela na výlet do pátku, jako Ty.
Všichni pozdravujeme.
Máma, Marki

Pozdrav pro Teda

(Prekovi, 18. 5. 2016 17:34)

Ahoj Tedíku, tak jak se ti daří? U nás není moc pěkně, ale už se oteplilo. Doufám, že si to tam pořádně užíváte a že nezlobíš. Měj se moc hezky, všichni tě pozdravujeme zvláště pak Macíček. Ahoj a těšíme se na tebe.
Máma, táta, mamutek a Mac

Ahoj

(Laurinka, 18. 5. 2016 15:07)

Ahoj Laurinko,
moc tě zdravíme: táta, máma a Rozárka těšíme se na tebe a pozdravuje tě taky babička Jana s dědou.
Posíláme pusu
táta

Ahoj

(Medci, 18. 5. 2016 14:54)

Ahoj Kačere a všichni, děkujeme za fotky a závidíme! Posíláme moc pozdravů do Zapovězeného lesa a těšíme se na vyprávění o zážitcích.

Vylet

(Ondrasek Hlousek, 18. 5. 2016 10:23)

Ondri,peclive sleduji jak se dari v Bradavicich a je to faj,ze jo?Racickeho hubana posila babicka Jirina,moc se tesim,az si splkneme o tom co.jsi vsechno v tajemnych Bradavicich zazil,urcite toho bude spoustu.

pozdrav

(Eva Hudcová, 18. 5. 2016 6:45)

Ahoj všichni, koukám, že si to parádně užíváte, je nám líto, že letos nemůžeme být s vámi, tak hodně foťte, ať z toho taky něco máme :-) Vítku a Honzíku moc na vás myslím, jestli jste hodní. Máváme vám z Prahy, kde už vykukuje sluníčko. A Mia mňouká, že vás taky zdraví. mamka Eva

pozdrav

(Kačenka, 18. 5. 2016 6:43)

Ahoj kluci, mějte se dobře a moc nezlobte babičku ani Janičku. A pozor na modřiny. Posílám pusu Kačenka

ještě jeden pro zasmání

(Martínkovi, 17. 5. 2016 23:53)

Otec čte synovu žákovskou knížku:
„Matematika pět...“ Prásk, synovi jeden pohlavek.
„Čeština pět...“ Prásk druhý pohlavek.
„Zpěv jednička...“ Prásk třetí pohlavek...
Syn: „Ale jak to? Vždyť jsem měl jedničku!“
Otec naštvaně prohodí: „Tak tobě bylo po dvou koulích ještě do zpěvu?!“

Vojta chtěl poslat vtip

(Martínkovi, 17. 5. 2016 23:46)

„Pepíčku, řekni dvě zájmena!"
„Kdo? Já?"
„Výborně Pepíčku."